Krótko o Mnie...

Witam serdecznie na mojej prywatnej stronie internetowej poświęconej moim fotografią z podróży. Prezentuję amatorskie zdjęcia z różnych zakątków świata.

Wszelkie zdjęcia objęte są prawami autorskimi, które należą do Mnie. Jeśli masz jakieś pytania, uwagi czy komentarze bezpośrednie, zapraszam do kontaktu.

Image
Życie jest piękne na każdym zakątku świata, wystarczy tylko na niego spojrzeć w odpowiednim obiektywie... z odpowiedniej odległości...
     Menu:

     Zaprzyjaźnione strony:

O Mnie

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej poświęconej fotografii amatorskiej!

Na stronie tej chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami jak i podróżami poprzez umieszczanie pięknych, mam nadzieję, fotografii krajobrazów i nie tylko. Wszelkie zdjęcia dostępne na tej stronie są mojego autorstwa, zatem zastrzegam sobie do nich wszelkie prawa.

Fotografia, która jest moją pasją od dzieciństwa, w końcu przeniosła sie do internetu, a więc dzięki tej stronie mogę pokazać swoje ujęte fragmenty przyrody oraz inne "akty" prosto z życia wzięte.

Jeśli masz jakieś uwagi, napisz do mnie - kontakt znajduje się w zakładce "kontakt". Zatem usiądź wygodnie w fotelu - życzę miłego przeglądania.

Kaśka.